Revoltage Pulse 300 Column Kolom-PA-systeem
4,5/5
Productcode: . 813646
Als nieuw
4,5/5
Productcode: . 813646
Als nieuw
Op voorraad: 1 st.
Dit product kan momenteel niet naar jouw land worden verzonden.
Kolom-PA-systeem Revoltage Pulse 300 Column Kolom-PA-systeem (Als nieuw)
Dit is een automatische vertaling door software:
Het hart van de luidspreker wordt gevormd door een 8-inch woofer in combinatie met een 2,5-inch High Compression Driver, die tot 500 W piekvermogen (300 W RMS) levert met een frequentiebereik dat zich uitstrekt van een diepe 20 Hz tot een heldere 19 kHz. Met een maximale SPL van 118 dB vult hij een kamer zonder dat je je in het zweet hoeft te werken.
Verbinden gaat moeiteloos. Stream draadloos via Bluetooth 5.0 vanaf je telefoon of tablet, sluit een microfoon of gitaar aan via de XLR/6,3 mm combo-ingangen, sluit een externe bron aan via RCA of 3,5 mm AUX, of lus de XLR mixuitgang door naar de rest van je PA. Heb je twee PULSE300C's? Gebruik de TWS Link-knop om ze direct te koppelen tot een echt stereosysteem.
Wat zit er in de doos (belangrijkste kenmerken):
500 W piek / 300 W RMS uitgangsvermogen - gemaakt voor middelgrote en grote zalen
Bluetooth 5.0 streaming - draadloos tot 10 meter
TWS Stereo Link - sluit twee eenheden aan voor een volledige stereo-opstelling
5 DSP-voorinstellingen - Hoofd, Hi-Fi, Monitor, DJ, Spraak
2x XLR/6,3 mm combo-ingangen - microfoon, gitaar of line
RCA + 3,5 mm AUX-ingangen - voor externe audioapparaten
XLR-mixuitgang - aansluiten op meer luidsprekers of een PA-systeem
8" woofer + 2,5" High Compression Driver tweeter
Frequentierespons: 20 Hz - 19 kHz | SPL max: 118 dB | Impedantie: 4 Ohm
Afmetingen: 435 x 290 x 625 mm | Gewicht: 16,45 kg
Universele voeding: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Geschiktheid
Functies
Luidsprekers
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Ja
Microfoon
Nee
WiFi
Nee
Digitale signaalprocessor DSP
Ja
EQ
2 Bands
Eigenschappen
Frequentiebereik
60 Hz - 18 kHz
Kracht
1000 W
Kleur
Zwart
Basluidspreker
8"
Hoge tonen luidspreker
2,5" (1 )
Weergave
Materiaal
Materiaal klankbord
Kunststof
Ingangen en uitgangen
Ingangen
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Uitgangen
XLR
Microfooningang
Ja (2)
USB
AUX IN
Akoestiek
RMS-vermogen
300 W
RMS vermogen (Watt)
300
Maximaal geluidsdrukniveau (SPL)
118 dB
Voeding
Werking op batterijen
Voeding
100 - 240V