Revoltage Core 200 Column Kolom-PA-systeem
4,5/5
Productcode: . 813648
Als nieuw
4,5/5
Productcode: . 813648
Als nieuw
Op voorraad: 1 st.
Dit product kan momenteel niet naar jouw land worden verzonden.
Kolom-PA-systeem Revoltage Core 200 Column Kolom-PA-systeem (Als nieuw)
Dit is een automatische vertaling door software:
De ingebouwde mediaspeler kan USB-, SD-kaart- en Bluetooth-streaming aan, zodat je direct achtergrondmuziek kunt afspelen zonder een apart bronapparaat. Twee XLR/6,35 mm combo microfoon-/lijningangen met instelbare echo laten je zang of spraak afspelen, terwijl een stereo 3,5 mm lijningang externe apparaten zoals telefoons of laptops aanstuurt. Met de XLR lijnuitgang kun je een tweede systeem of een opnamebureau voeden.
Wat zit er in de doos (hoogtepunten van functies):
Compleet PA-systeem voor kolommen - subwoofer + kolomluidspreker + 2x afstandsmodules
8" subwoofer met 4x 2,5" tweeter kolomluidspreker
Modulair plug-in ontwerp - 3 configureerbare hoogte-instellingen
Ingebouwde mediaspeler - USB, SD-kaart en Bluetooth-ontvanger
2x microfoon-/lijningangen - XLR/6,35 mm combo met instelbaar echo-effect
1x stereo lijningang - 3,5 mm jack voor externe apparaten
1x lijnuitgang - XLR paneelplug, 3-pins
TWS Stereo Link - koppel twee apparaten voor echte draadloze stereo
Hoofdvolume, basversterking en ingangsniveauregeling
Stand-by functie - automatisch uitschakelen na 30 min stilte
Ingebouwde limiter - beschermt tegen vervorming door overbelasting
Geschiktheid
Functies
Luidsprekers
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Ja
Microfoon
Nee
WiFi
Nee
Digitale signaalprocessor DSP
EQ
2 Bands
Eigenschappen
Frequentiebereik
60 Hz - 18 kHz
Kracht
500 W
Kleur
Zwart
Basluidspreker
8"
Hoge tonen luidspreker
2,5" (1 )
Snijfrequentie (kHz)
0,35
Crossover frequentie
350 Hz
Weergave
Ja
Materiaal
Materiaal klankbord
Kunststof
Ingangen en uitgangen
Ingangen
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Uitgangen
XLR
Microfooningang
Ja (2)
USB
AUX IN
SD-kaart ingang
Akoestiek
RMS-vermogen
200 W
RMS vermogen (Watt)
200
Maximaal geluidsdrukniveau (SPL)
116 dB
Voeding
Werking op batterijen
Voeding
100 - 240V