Boss BSL-25-BLK Black Gitaarriem
4,85/5
Productcode: . 801418
Als nieuw
Deal
4,85/5
Productcode: . 801418
- 15 %
Als nieuw
Op voorraad: 1 st.
Gitaarriem Boss BSL-25-BLK Black Gitaarriem (Als nieuw)
- 15 %
Leren band, 2,5 inch breed. Ook verkrijgbaar in een breedte van 3 inch (BLS-30). De premium leren instrumentenriem van BOSS ondersteunt uw gitaar of bas met comfort en stijl. Geselecteerd leer van topkwaliteit biedt een mooie uitstraling, een zacht gevoel en duurzame duurzaamheid voor een leven lang gebruik. De kleur zwart.
  • Materiaal: Leer
  • Breedte (mm): 64
  • Minimale lengte (cm): 117
  • Maximale lengte (cm): 142
Dit is een automatische vertaling door software:
Functies
Zacht kledingleer van topkwaliteit
De totale lengte kan worden aangepast van 46 inch tot 56 inch