Audio-Technica ATR1500X Dynamische zangmicrofoon
4/5
Productcode: . 813586
Als nieuw
4/5
Productcode: . 813586
Als nieuw
Op voorraad: 1 st.
Dynamische zangmicrofoon Audio-Technica ATR1500X Dynamische zangmicrofoon (Als nieuw)
Dit is een automatische vertaling door software:
Technische specificaties:
  • ELEMENT: Dynamisch
  • POLAIR PATROON: Unidirectioneel
  • FREQUENTIERESPONS: 60 – 15.000 Hz
  • GEVOELIGHEID OPEN CIRCUIT: -57 dB
  • IMPEDANTIE: 500 ohm
  • GEWICHT: 284 g zonder kabel
  • KABEL: Afneembare, vervangbare kabel van 5 m (16,5') (XLR naar XLR)
  • ACCESSOIRES MEEGELEVERD: Verstelbare standaardklem, zacht beschermend etui
Richtingskarakteristieken
Richtingskarakteristieken: Uni-directional
Geschiktheid
Type
Dynamisch
Functies
Richtingskarakteristieken
Uni-directional
Eigenschappen
Impedantie
500 Ohm