Omnilux XOP-30 100-240V/3000W Flat Connector Lichtbron
Productcode: . 1174540 (85010510)
Op voorraad: > 2 st.
Lichtbron Omnilux XOP-30 100-240V/3000W Flat Connector Lichtbron
De OMNILUX XOP-30 is een krachtige stroboscooplamp die is ontworpen voor professionele verlichtingstoepassingen, die kan werken tussen 100-240V en 3000W aan verlichting kan leveren. De brede spanningscompatibiliteit maakt hem geschikt voor gebruik op verschillende locaties. . Deze lamp straalt een koel wit licht uit met een kleurtemperatuur van...
  • Uitstralende hoek: 360°
  • CRI: 90
  • Vermogen (Watt): 3000
Dit is een automatische vertaling door software:
De OMNILUX XOP-30 is een krachtige stroboscooplamp die is ontworpen voor professionele verlichtingstoepassingen, die kan werken tussen 100-240V en 3000W aan verlichting kan leveren. De brede spanningscompatibiliteit maakt hem geschikt voor gebruik op verschillende locaties.
Specificaties:
  • Bedrijfsspanning: 100 - 240 V
  • Nominaal vermogen: 3000 W
  • Basis/Socket: Kabel
  • Lamptype: Stroboscooplamp
  • Stralingshoek: 360°
  • Lichtkleur: Koel wit CW >5000 K
  • Kleurtemperatuur: 8000K
  • Kleurweergave-index (CRI): 90 Ra
  • Vorm: Staaf
  • Lampontstekingsspanning: 5500 - 6000 V
  • Maximale bedrijfstemperatuur: 40° C
  • Min. Bedrijfstemperatuur: 20° C
  • Brandpositie: S180 (Universeel)
  • Afmetingen (LxB): 392x12 mm