Eminence BETA-12A-2 PA-luidspreker
5/5
Productcode: . 813727
Als nieuw
5/5
Productcode: . 813727
Als nieuw
Op voorraad: 1 st.
Dit product kan momenteel niet naar jouw land worden verzonden.
PA-luidspreker Eminence BETA-12A-2 PA-luidspreker (Als nieuw)
Deze 12" vervangende luidspreker is de perfecte oplossing om uw live geluidsinstallatie op zijn best te laten klinken. Deze luidspreker van 250 W, 8 Ohm is gebouwd om te presteren. Elke luidspreker uit de American Standard Series is voorzien van het ultrasterke chassis van Eminence, voor verbazingwekkende duurzaamheid. Dus als u dat nodig heeft...
Dit is een automatische vertaling door software:
Deze 12" vervangende luidspreker is de perfecte oplossing om uw live geluidsinstallatie op zijn best te laten klinken. Deze luidspreker van 250 W, 8 Ohm is gebouwd om te presteren. Elke luidspreker uit de American Standard Series is voorzien van het ultrasterke chassis van Eminence, voor verbazingwekkende duurzaamheid. Dus als u dat nodig heeft een betrouwbare vervangende luidspreker met uitzonderlijke geluidskwaliteit, zoek niet verder dan de Eminence Beta-12A American Standard Series vervangende luidspreker.
Geschiktheid
Type magneet
Ferrite
Eigenschappen
Impedantie
8 Ohm
Vermogen (Watt)
250
Kracht
250 W
Frequentiebereik
43 Hz - 3,8 kHz
Kleur
Zwart
Akoestiek
Gevoeligheid (dB)
98
Gevoeligheid
98 dB
Afmetingen en gewicht
Gemiddelde
12"