Selecteer het land van levering

Alleen uitgepakt
Deal

Nux Verb Core Deluxe Gitaareffect

5

Productcode: . 995193

Alleen uitgepakt
Deal

Nux Verb Core Deluxe Gitaareffect

5

Productcode: . 995193

€ 76,50
€ 97,91
- 22 %
Op voorraad: 1 st.
Gitaareffect Nux Verb Core Deluxe Gitaareffect (Als nieuw)

Nux Verb Core Deluxe Gitaareffect

€ 76,50
€ 97,91
- 22 %
De NUX VERB CORE DELUXE is een veelzijdig reverbpedaal met 8 verschillende reverbtypes om je geluid vorm te geven. Met intuïtieve bediening en flexibele bypass-opties is het ontworpen om je muzikale expressie te verbeteren, van subtiele ambiance tot experimentele klanklandschappen. 8 soorten galm: Kamer: Simuleert kleinere akoestische ruimtes en...
  • Type: Reverb
  • True bypass: Switchable to Buffered
  • Bestuurders: Decay, Mode, Niveau, Tails, Tweak
  • Werking op batterijen: Nee
  • MIDI interface: Nee
  • Voeding: 9V

Nux Verb Core Deluxe Gitaareffect

Dit is een automatische vertaling door software:

De NUX VERB CORE DELUXE is een veelzijdig reverbpedaal met 8 verschillende reverbtypes om je geluid vorm te geven. Met intuïtieve bediening en flexibele bypass-opties is het ontworpen om je muzikale expressie te verbeteren, van subtiele ambiance tot experimentele klanklandschappen.


  • 8 soorten galm:
    • Kamer: Simuleert kleinere akoestische ruimtes en creëert een natuurlijke ambiance.
    • Hal: Gebaseerd op de legendarische Lexicon 224, met een weelderige, allesomvattende galm met een warm, organisch verval, die het geluid van een heel tijdperk definieert.
    • Bord: Deze beroemde studio-galm is geïnspireerd op de EMT 140 en bootst de galm na die je in akoestische ruimtes hoort, zoals op klassieke opnames.
    • Vochtig: Zorgt voor een enorm, eindeloos, warm en natuurlijk galmgeluid.
    • Shim (Glinstering): Met de toonhoogte verschuift de galm bij elke feedbackloop een octaaf omhoog, waardoor een spookachtig en buitenaards geluid ontstaat voor experimentele opties.
    • Lente: Simuleert het druipende en squishy geluid van een spring tank, ideaal om een bodemzware dimensie en klassieke surf- of rockabilly-klanken toe te voegen.
    • Tre-werkwoord (tremolo-werkwoord): Combineert tremolo en veergalm, en imiteert zo het geluid van vintage buizenversterkers met warme tremolo en een volledige veergalm-sfeer.
    • Mod-werkwoord (modulatiewerkwoord): Combineert een prachtige chorus met vochtige galm, wat een weelderig, met ambiance doordrenkt geluid oplevert.
  • Intuïtieve bediening:
    • Reverb-typeknop: Selecteert één van de 8 galmtypen.
    • Vervalknop: Past de duur van de galm aan.
    • Niveauknop: Regelt het algehele volume van het galmeffect.
    • Tweak-knop: Past een specifieke parameter aan die uniek is voor elk type galm, waardoor gedetailleerde geluidssculpting mogelijk is.
  • Functies van de tuimelschakelaar:
    • True/Buffer Bypass (Tail): Selecteer "Tail" voor Buffer-Bypass om galmoverloop toe te staan wanneer het effect is uitgeschakeld. "TB" (True-Bypass) betekent geen overloop.
    • Toonvergrendeling (T.Lock): Schakel naar de "T.Lock"-stand om je huidige parameterinstellingen op te slaan en te vergrendelen. De LED-indicator knippert 2 keer GROEN ter bevestiging, om onbedoelde wijzigingen op het podium te voorkomen. Je kunt het effect vervolgens zorgeloos in- of uitschakelen.
  • Voetschakelaar en FS-indicator: Druk eenmaal om het effect in of uit te schakelen. Wanneer ingeschakeld, licht de FS-indicator rood op. Wanneer uitgeschakeld, gaat de indicator uit. Houd de voetschakelaar ingedrukt terwijl het effect is ingeschakeld om de Freeze-functie te activeren.
  • Droog doden functie: Deze functie levert volledig verwerkte signalen zonder droog signaal, ideaal voor parallelle signaalketens (bijvoorbeeld in de parallelle FX-lus van een versterker) of om nieuwe niveaus van ambiance te bereiken. Om Kill Dry te activeren zonder USB-verbinding, houdt u de voetschakelaar ingedrukt om het pedaal op te starten; de led-indicator knippert 3 keer GROEN als hij is ingeschakeld, of 3 keer ROOD als hij is uitgeschakeld (normaal).
  • Connectiviteit:
    • In aansluitingen (1/4" TS): Standaard 6,35 mm jacks voor mono-ingang. Het pedaal accepteert ook stereosignalen via een paar 6,35 mm TS-kabels voor echte stereo-uitvoer.
    • Uitgaande aansluitingen (1/4" TS): Standaard 6,35 mm jacks voor mono-uitvoer. Sluit het volgende apparaat aan met een enkele kabel of een paar 6,35 mm kabels voor stereo-uitvoer.
    • DC-aansluiting: Vereist 9V negatieve tip-voeding met meer dan 150mA (stroomverbruik is minder dan 110mA).
    • USB-C-poort: Voor firmware-updates. Sluit een USB-kabel aan op een pc en houd de voetschakelaar ingedrukt om het apparaat op te starten in de DFU-modus (Device Firmware Update).
  • Verbindingstoepassingen: Kan rechtstreeks op de ingang van een versterker of in de FX-lus van de versterker worden aangesloten. Bij gebruik van een parallelle FX-lus moet Kill Dry worden ingeschakeld.
Type

Type: Reverb

Reverb simuleert de nagalm van geluid in een ruimte, zoals een kamer, zaal of kathedraal. Het zorgt voor een vloeiende vervorming van het signaal, waardoor diepte, ruimte en een natuurlijk karakter aan het geluid worden toegevoegd. Het wordt gebruikt om individuele instrumenten in een mix te mengen, de sfeer te versterken of een realistische akoestische omgeving te creëren. Reverb wordt veel gebruikt in alle muziekgenres.

Bestuurders

Bestuurders

  • Tails
  • Mode
  • Tweak
  • Niveau
  • Decay
Uitgangen

Uitgangen: Jack 6,3 mm TS

Een universele connector waarmee u diverse audioapparaten kunt aansluiten.

Geschiktheid

Type

Reverb

Functies

Ingebouwde stemapparaat

Nee

Bestuurders

Decay, Niveau, Tweak, Mode, Tails

MIDI interface

Nee

Aantal knoppen

1

Eigenschappen

Kleur

Blauw

Montage op rek

Nee

Ingangen en uitgangen

Ingangen

6,3mm Jack (2 x)

USB

Ja

MP3/Line In

Nee

SD-kaart ingang

Nee

Verpakking

Aangeboden configuratie

Standaard aanbod

Voeding

Werking op batterijen

Nee

Voeding

9V

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Nee

Afmetingen en gewicht

Gewicht (g)

270

Breedte (mm)

72

Hoogte (mm)

47

Diepte (mm)

122

Land

Land van herkomst

China

5 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 1

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

N

Nikolaos K.

gr Vlag

Griekenland

27-10-2025

Well packaged,fast shipping.Wonderful item!Very happy!

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.

Documenten

Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Nux
No.10, Keji 9th Rd, Tangjiawan, 519085, Zhuhai City, Guangdong Province, China
Verantwoordelijke persoon:
Muziker a.s
Drieňova 1H, 82101, Bratislava, Slowakije
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.