- Type: Handtekening
- Materiaal: Hickory
- Vorm: Ovaal
- Lengte (cm): 40,6
- Diameter (mm): 14
Zildjian ASRB Ronald Bruner Jr Drumstokken
Dit is een automatische vertaling door software:
Handtekening Ronald Brunner jr. drumstokken gemaakt van Hickory met houten en ovale punt uit de Artist serie. Drumsticks zijn voorzien van een meerlaagse feloranje afwerking die oplicht onder blacklight. Afmetingen: lengte 406 mm, breedte 14 mm. Het product wordt geleverd in een Glow-In-The-Dark Orange-afwerking.
Type: Handtekening
Ontworpen in samenwerking met artiesten, passend bij hun speelstijl. Biedt een unieke balans, taps toelopende vorm en gevoel.
Materiaal: Hickory
Hickory staat bekend om zijn uitstekende balans tussen sterkte, flexibiliteit en schokabsorptie en is het meest gebruikte hout voor drumstokken. Het voelt natuurlijk aan en is ideaal voor een breed scala aan muziekstijlen.
Vorm: Ovaal
Ovale tips zorgen voor een rijke, warme en ronde klank met soepele cimbaaltonen. Hun grotere oppervlak zorgt voor meer contact, wat de klankdiepte en respons verbetert.
Kop: Hout
Houten tips zijn het meest gangbaar en bieden een helder, gearticuleerd geluid met een sterke attack. De houtsoort en de vorm van de tip beïnvloeden de toon, waardoor ze veelzijdig zijn voor vele stijlen.
Type
Kleur
Vorm
Kunstenaar/Thema
Kleur volgens fabrikant
Natural
Land van herkomst
USA
Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 1
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
Documenten
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.