Selecteer het land van levering

Jackson X Series Soloist SLA6 DX Baritone Black Elektrische gitaar

5

Productcode: . 1006651 (2919260568)

Jackson X Series Soloist SLA6 DX Baritone Black Elektrische gitaar

5

Productcode: . 1006651 (2919260568)

€ 803
Onderweg 2 st.
Binnen een week beschikbaar
Elektrische gitaar Jackson X Series Soloist SLA6 DX Baritone Black Elektrische gitaar

Jackson X Series Soloist SLA6 DX Baritone Black Elektrische gitaar

€ 803
Met een verlengde mensuur van 26,5" is deze strak gevormde zessnarige bariton ontworpen voor een verbeterde low-end respons, en is hij een ideale match voor drop-tunes met metal-voorkeur en stevige ritmeriffs. De gebogen nyatoh Soloist-body is gecombineerd met een doorlopende esdoorn hals met grafietversterking voor superieure stabiliteit,...
  • Corpus: Nyatoh
  • Bovenplaat: Nee
  • Hals: Ahorn
  • Toets: Laurier
  • Sensor configuratie: HH
  • Brug/Tremolo: Jackson HT6 String-Through-Body Hardtail

Jackson X Series Soloist SLA6 DX Baritone Black Elektrische gitaar

Dit is een automatische vertaling door software:

Met een verlengde mensuur van 26,5" is deze strak gevormde zessnarige bariton ontworpen voor een verbeterde low-end respons, en is hij een ideale match voor drop-tunes met metal-voorkeur en stevige ritmeriffs. De gebogen nyatoh Soloist-body is gecombineerd met een doorlopende esdoorn hals met grafietversterking voor superieure stabiliteit, terwijl de 12"-16" samengestelde radiusgebonden laurier toets met 24 jumbo frets en parelmoer piranha tandinleg is ontworpen voor comfortabel spelen op hoge snelheid. Actieve EMG® 81 en 85 pickups combineer voor een volle kracht die varieert van een geweldige overdrive-sustain, onderscheidende vette en dikke ritmes tot vloeiende leadtonen die een gespierde grom bevatten en door de dichtste mix snijden.Veelzijdige klankbediening is van jou met een drieweg-pickup-bladeschakelaar en een enkel volume en toonregeling, terwijl een Jackson HT6 string-through-body hardtail brug u voorziet van nauwkeurige intonatie en verbeterde duurzaamheid.

Type

Type

  • Superstrat
  • Baritone
Afwerking van het oppervlak

Afwerking van het oppervlak: Satijn

De satijnen afwerking is populair vanwege het vermogen om de eigenschappen van zowel een glanzende als matte afwerking te combineren. Dit type afwerking biedt een zachte glans, minder intens dan glans maar meer uitgesproken dan mat. Dit creëert een glad aanvoelend, licht reflecterend oppervlak dat een elegante en verfijnde uitstraling geeft. De satijnen afwerking is ideaal voor degenen die op zoek zijn naar een balans tussen visuele aantrekkingskracht en gemak, omdat het kleine onvolkomenheden en vingerafdrukken beter kan verbergen dan glanzende oppervlakken.

Corpus

Corpus: Nyatoh

Nyatoh is een middelzwaar hout met eigenschappen die lijken op die van mahonie. Het biedt een warme, ronde toon met een sterk middenbereik en goede sustain. Het is betaalbaarder en wordt vaak gebruikt als alternatief voor duurdere houtsoorten. Het biedt een uitgebalanceerd geluid dat geschikt is voor een breed scala aan muziekstijlen.

Hals

Hals: Ahorn

Esdoorn staat bekend om zijn sterkte en stabiliteit, waardoor het ideaal is voor halzen die bestand moeten zijn tegen buigen en kromtrekken.

Toets: Laurier

Laurel is een medium hard hout met een warme bruine toon en fijne textuur. Het biedt een goed uitgebalanceerde toon met een zachtere respons, wat bijdraagt aan een comfortabele speelervaring. De Laurel toets is een betaalbaar alternatief voor duurdere houtsoorten, terwijl het een goede stabiliteit en een aangenaam uiterlijk biedt.

Sensor configuratie: HH

De humbucker-humbucker configuratie betekent dat de gitaar is uitgerust met twee humbucker pickups. Het biedt een krachtig, vol geluid met hoge output en lage ruis, ideaal voor rock en metal.

Geschiktheid
Maat

Maat

Full Size

Functies

Bestuurders

Volume, Toon

Bedieningsknoppen

Dome-Style

Schakelaar

3-positie, sensor

Aantal snaren

6

Afstemmechanisme

Jackson Sealed Die Cast

Nek instelsleutel

Ja

Eigenschappen

Voorkeur hand

Rechterhand

Kleur

Zwart

Aantal frets

24

Sensor configuratie

HH

Sensoren

Actief

Halsprofiel

Speed Neck

Brug pick-up

EMG 81

Medium pick-up

Nee

Sensor bij de hals

EMG 85

Elektronica

Actief

Rand

Wit

Fingerboard inleg

Pearloid Piranha Tooth

Dikte

009" / 042"

Nulfret

Black Plastic

Pickguard

Nee

Riemclip

Standard

Serie

X Series

Kleur volgens fabrikant

Black

Materiaal

Afwerking van het oppervlak

Satijn

Corpus

Nyatoh

Bovenplaat

Nee

Hals

Ahorn

Constructie

Neck-Through

Toets

Laurier

Hals afwerking

Satijn

Hardware

Zwart

Halsversterking (Truss rod)

Dual-Action Head Adjust

Verpakking

Aangeboden configuratie

Standaard aanbod

Voeding

Werking op batterijen

Ja

Type batterij

9V

Toebehoren

Inclusief hoes/koffer

Nee

Afmetingen en gewicht

Mensuur (mm)

673

Nulfret breedte (mm)

42,86

Radius van de toets

12"-16"

Grootte van frets

Jumbo

Land

Land van herkomst

China

5 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 2

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

V

Viktor M.

sk Vlag

Slowakije

13-10-2025

J

Ján K.

sk Vlag

Slowakije

04-12-2022

Super gitara s aktívnymi snímačmi, kvalita Indonézia, nie Čína

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.

Documenten

Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Fender Musical Instruments Corporation
311 Cessna Circle, 92878, Corona, Verenigde Staten
Verantwoordelijke persoon:
Fender (EDC) B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27, 2132 WT, Hoofddorp, Nederland
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.