Gotoh SD90-MGT-SLB-N-3L/3R Nickel Stemmechanieken voor gitaar
Merk: Gotoh
Productcode: . 1197347
Merk: Gotoh
Productcode: . 1197347
- Type: Acustic Guitar, Electric Guitar
- Kleur: Nikkel
- Overbrengingsverhouding: 15:1
Gotoh SD90-MGT-SLB-N-3L/3R Nickel Stemmechanieken voor gitaar
De Gotoh SD90-SL MG-T Locking 3L/3R N is een zesdelige set van locking tuning machines, ontworpen als een drop-in upgrade voor vintage-stijl elektrische en akoestische gitaren. Het MG-T locking system gebruikt een gekartelde schroef aan de achterkant van de post om de snaar vast te klemmen, waardoor minder wikkelingen nodig zijn en de stemming stabiel blijft na snaarwissels. De set wordt geleverd met pearloid keystone knoppen, nikkel afwerking, montageschroeven en push-in sleeves, en wordt gefabriceerd in Japan.
- Configuratie 3 links / 3 rechts voor vintage-stijl headstocks
- MG-T locking mechanism met gekartelde duimschroef aan de achterkant
- Pearloid keystone single-ring knoppen in nikkel afwerking
- Inclusief bevestigingsschroeven en push-in bushings, made in Japan
Reliable Locking Tuners voor Vintage-Stijl Gitaren
De Gotoh SD90-SL MG-T Locking 3L/3R N is een zesdelige set van locking tuning machines voor vintage-stijl elektrische en akoestische gitaren. Het MG-T locking system gebruikt een gekartelde schroef aan de achterkant van de post om de snaar vast te klemmen, zodat zodra de snaar wound to pitch is, de tuner deze stevig vasthoudt zonder wegglijden. Met een 1:15 gear ratio is de stemming precies en iets stugger dan non-locking vintage-stijl tuners, wat resulteert in een nauwkeurigere intonation na bending.
Fit and What's in the Box
De set wordt geleverd met pearloid keystone knoppen in een nikkel afwerking, plus bevestigingsschroeven en push-in sleeves. De 8.8 mm bore is geschikt voor gitaren met smaller vintage-stijl tuner holes, zoals veel Gibson en PRS SE modellen, terwijl nieuwere USA-made gitaren met 10 mm gaten adapter bushings nodig kunnen hebben. Made in Japan.
Land van herkomst
Japan
