Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboscoop
4,35/5
Productcode: . 225339 (DISCOSTROBE50)
4,35/5
Stroboscoop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboscoop
Stroboscoop met instelbare flitssnelheid (1-10 flitsen/seconde). Geschikt voor kleinere kamers. Voeding: 230 V / 50 Hz met een stroomverbruik van 25 W. Afmetingen: 135 x 97 x 55 mm. Gewicht: 0,5 kg.
Dit is een automatische vertaling door software:
Voeding
Voeding
240V