Eminence BETA-12CX PA-luidspreker
5/5
Productcode: . 1086731 (BETA-12CX)
Deal
5/5
- 7 %
Onderweg > 5 st.
Binnen 3 weken leverbaar
PA-luidspreker Eminence BETA-12CX PA-luidspreker
- 7 %
  • Type: Mid-Bass Loudspeaker
  • Gemiddelde: 12"
  • Impedantie: 8 Ohm
  • Kracht: 250 W
  • Frequentiebereik: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Type magneet: Ferrite
Dit is een automatische vertaling door software:
Geschiktheid
Type magneet
Ferrite
Eigenschappen
Impedantie
8 Ohm
Vermogen (Watt)
250
Kracht
250 W
Frequentiebereik
57 Hz - 4,6 kHz
Kleur
Zwart
Akoestiek
Gevoeligheid (dB)
97,3
Afmetingen en gewicht
Gemiddelde
12"