cookies
Je zult onze "cookies" heerlijk vinden
De cookies op de Muziker website worden gebruikt om je bezoek aan ons zo aangenaam mogelijk te maken. Je kunt akkoord gaan met het gebruik van alle cookies door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, of selecteer alleen de cookies die je wilt gebruiken in de instellingen. Meer informatie.
Ik ga akkoord
Weigeren
Verkoop beëindigd

Astell&Kern ACRO L1000

Astell&Kern introduceert een nieuw submerk van desktopaudioproducten genaamd ACRO. Astell&Kern heeft hun expertise in het ontwerpen van de best verkochte draagbare audioapparaten van wereldklasse gebruikt en die kennis omgezet in het eerste...
Verkoop beëindigd
Dit product wordt niet meer geproduceerd of is niet opgenomen in het actuele aanbod. Wij raden aan om een alternatief product te kiezen.
Alternatief kiezen (2)
Hi-Fi hoofdtelefoonvoorversterker Astell&Kern ACRO L1000

Astell&Kern ACRO L1000

Alternatief kiezen (2)

Productcode: ACRO-L1000. | ID: 262452

Astell&Kern ACRO L1000

Dit is een automatische vertaling door software:

Astell&Kern introduceert een nieuw submerk van desktopaudioproducten genaamd ACRO. Astell&Kern heeft hun expertise in het ontwerpen van de best verkochte draagbare audioapparaten van wereldklasse gebruikt en die kennis omgezet in het eerste desktopaudioproduct, de ACRO L1000. De ACRO L1000 is de eerste desktop-hoofdtelefoonversterker van Astell&Kern. De ACRO L1000 is voorzien van twee AK4490 DAC-chips, dezelfde bewezen prestatie-DAC's die te vinden zijn in de populaire en succesvolle Astell&Kern AK380-spelers. De Dual DAC's leveren bewezen consistente en hoogwaardige digitale muziekweergave. Met de Dual DAC-configuratie levert de ACRO L1000 een uitstekende resolutie en rijk ruimtelijk geluid. De Dual-DAC-implementatie is opnieuw ontworpen om optimaal efficiënt te presteren met het nieuwe AMP-circuitontwerp in de L1000. Dankzij dit nieuwe ontwerp kan de ACRO L1000 geluid van masterkwaliteit leveren met minimale vervorming. De L1000 speelt bit-voor-bit PCM digitale audio met hoge resolutie af tot 32 bits. Er is ook een 32-bit CPU toegevoegd voor de meest nauwkeurige verwerking van digitale audioweergave, zonder dat dit ten koste gaat van de audiokwaliteit. Als gevolg hiervan kan de ACRO L1000 PCM tot 32 bit/384 kHz reproduceren zoals oorspronkelijk opgenomen, zonder downsampling. De L1000 ondersteunt ook native DSD-weergave tot 11,2 MHz, zonder conversie. De ACRO L1000 biedt meerdere audio-uitvoeropties om aan uw behoeften te voldoen. Hij kan worden aangesloten op een universele 3,5 mm/6,3 mm-aansluiting, of op een hoofdtelefoon of oortelefoon met een 2,5 mm/4-polige XLR-gebalanceerde aansluiting. In tegenstelling tot andere hoofdtelefoonversterkers is de ACRO L1000 voorzien van luidsprekeraansluitingen die een maximale audio-uitvoer van maximaal 15 W per kanaal bij 4 ohm bieden. Het ontwerp van de ACRO L1000 lijkt op de 'Gulden Snede' van het Parthenon van Athene. Net zoals de Gulden Snede consistent blijft en nooit verandert, heeft Astell&Kern de L1000 ontworpen om de nooit veranderende waarde van muziek te dienen. Het ontwerp symboliseert iets dat nooit mag worden veranderd: het originele geluid, en zorgt voor geluid zonder vervorming. Kleur: grijs.

Parameters en specificaties

Voeding

Voeding

Adapter, USB

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Ja

Land

Land van herkomst

China

Aanbevolen accessoires