Selecteer het land van levering

SENCOR SDP 40 Digitaal stagepiano Black

5

Productcode: . 363076 (SDP-40)

SENCOR SDP 40 Digitaal stagepiano Black

5

Productcode: . 363076 (SDP-40)

€ 522
Alleen op bestelling
Alleen in de winkel beschikbaar - houd rekening met een langere levertijd
Op basis van je bestelling gaan we proberen het artikel op voorraad te hebben en zullen we contact met je opnemen met een geschatte leverdatum. Als je niet wilt wachten, bekijk dan eventueel alternatieve producten (4).
Digitaal stagepiano SENCOR SDP 40 Digitaal stagepiano Black

SENCOR SDP 40 Digitaal stagepiano Black

€ 522
Sencor SDP 40 is een geweldige digitale piano met geluid dat akoestische piano's getrouw emuleert. Tegelijkertijd biedt het echter de functionaliteit van aanzienlijk duurdere instrumenten zonder dat dit ten koste gaat van de kwaliteit. Dankzij het Real Weighted Hammer Action toetsenbord heb je het gevoel alsof je een akoestische piano bespeelt....
  • Aantal toetsen: 88
  • Type toetsenbord: Hammer, Kunststof
  • Klavier technologie: Real weighted hammer action
  • Polyfonie: 128
  • Soorten effecten: DSP, Delay

SENCOR SDP 40 Digitaal stagepiano Black

Dit is een automatische vertaling door software:

Sencor SDP 40 is een geweldige digitale piano met geluid dat akoestische piano's getrouw emuleert. Tegelijkertijd biedt het echter de functionaliteit van aanzienlijk duurdere instrumenten zonder dat dit ten koste gaat van de kwaliteit. Dankzij het Real Weighted Hammer Action toetsenbord heb je het gevoel alsof je een akoestische piano bespeelt. Het instrument integreert echter ook de voordelen van digitaal: het bevat 128 automatische begeleidingen, DSP-effecten en USB-connectiviteit voor het afspelen van nummers uit flashgeheugen. Dankzij deze kenmerken is het niet alleen een uitstekende keuze voor beginners, maar ook voor gevorderde pianospelers die op zoek zijn naar een meer draagbare digitale piano voor een goede prijs - hij kan vrij gebruikt worden zonder de standaard, die deel uitmaakt van het pakket .

Aantal toetsen

Aantal toetsen: 88

Dit instrument heeft 88 toetsen, wat overeenkomt met 7 1/4 octaven, waardoor er een breed scala aan tonen ontstaat voor uiteenlopende muzikale toepassingen.

Type toetsenbord

Type toetsenbord

  • Hammer
  • Kunststof
Ingebouwde luidspreker

Ingebouwde luidspreker: Ja

Ingebouwde luidsprekers zorgen voor directe audioweergave zonder dat u extra apparaten hoeft aan te sluiten en van stroom te voorzien.

Ingangen

Ingangen

  • Sustain pedaal
  • USB
  • Unit Pedal
  • Jack 6,3 mm TRS

Pedaalingangen: Ja

Dankzij de pedaalingang kunt u een extern pedaal aansluiten. Dit vergroot de bedieningsmogelijkheden van het instrument en draagt bij aan een rijkere muzikale expressie. Hierdoor wordt de flexibiliteit en expressiviteit bij het spelen en creëren van muziek vergroot.

Hoofdtelefoon uitgang: Ja

De hoofdtelefoonuitgang maakt directe aansluiting van hoofdtelefoons mogelijk voor privé luisteren. Deze uitgang biedt een handige manier om van het geluid te genieten zonder anderen of omgevingsgeluid te storen.

Soorten effecten

  • DSP
  • Delay

Split: Ja

Met de Split-functie kunt u het toetsenbord in twee of meer secties verdelen, waarbij elke sectie is toegewezen aan een ander geluid of instrument. Deze verdeling stelt de speler in staat om de baslijn met één hand te spelen en de melodie of akkoorden met de andere, wat de mogelijkheden voor muzikale creativiteit en uitvoering enorm vergroot. De Split-functie is met name handig voor liveoptredens, omdat u hiermee het bespelen van meerdere instrumenten op één toetsenbord kunt simuleren, wat de algehele flexibiliteit en veelzijdigheid van het instrument vergroot.

Pakket omvat

  • Standaard
  • Adapter
  • Triple Pedal
  • Handleiding

Geschiktheid

Type piano

Stage Piano

Functies

Klavier technologie

Real weighted hammer action

Dynamische toetsen

Ja

Onderwijssysteem

Nee

Arranger

128

Begeleiders

Ja

Metronoom

Ja

Aantal geluiden

8

Aantal nummers

31

Ingebouwde versterker

10 W (2 )

Ingebouwde luidspreker

Ja

Luidsprekers

2

Bluetooth

Nee

Opnamefunctie

Nee

Soorten effecten

Delay, DSP

Split

Ja

Eigenschappen

Aantal toetsen

88

Type toetsenbord

Hammer, Kunststof

Sleutelgrootte

Standard

Polyfonie

128

Kleur

Zwart

Weergave

Nee

Ingangen en uitgangen

USB

Ja

USB MIDI

Ja

USB to Device

Ja

USB naar host

Ja

Pedaalingangen

Ja

Uitgangen

6,3mm Line OUT

Hoofdtelefoon uitgang

Ja

Verpakking

Aangeboden configuratie

Standaard aanbod

Pakket omvat

Adapter, Handleiding, Standaard, Triple Pedal

Voeding

Werking op batterijen

Nee

Voeding

Adapter

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Ja

Afmetingen en gewicht

Hoogte (cm)

23

Breedte (cm)

144

Diepte (cm)

34

Nettogewicht (kg)

33

Land

Land van herkomst

China

5 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 1

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

J

Jitka Č.

cz Vlag

Tsjechië

02-10-2022

Documenten

Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.