Selecteer het land van levering

LAG Tramontane 88 T88DCE Natural Dreadnought elektro-akoestische gitaar

5

Productcode: . 346971 (T88DCE)

LAG Tramontane 88 T88DCE Natural Dreadnought elektro-akoestische gitaar

5

Productcode: . 346971 (T88DCE)

€ 479
Op voorraad: 2 st.
Happy Hours - gebruik de code:  HAPPY-HOUR-ONLY-NOW bij het afrekenen en pak een speciale korting op dit product! Alleen tijdelijk geldig.
Dreadnought elektro-akoestische gitaar LAG Tramontane 88 T88DCE Natural Dreadnought elektro-akoestische gitaar

LAG Tramontane 88 T88DCE Natural Dreadnought elektro-akoestische gitaar

€ 479
De Lag T88DCE is een adembenemende dreadnought cutaway elektro-akoestische gitaar die voortbouwt op de erfenis van de beroemde T88-serie. Als trotse erfgenaam van de veelgeprezen T80-serie combineert deze gitaar het rijke erfgoed met nieuwe innovaties om te voldoen aan de behoeften van de veeleisende muzikanten van vandaag. Met een eersteklas...
  • Bovenplaat: Solid Engelman Spruce
  • Achterplaat en zijkanten: Tropical Khaya
  • Hals: Tropical Khaya
  • Toets: Bruinhout
  • Sensoren: Piëzo, Undersaddle
  • Elektronica: Stage-Lag system

LAG Tramontane 88 T88DCE Natural Dreadnought elektro-akoestische gitaar

Dit is een automatische vertaling door software:

De Lag T88DCE is een adembenemende dreadnought cutaway elektro-akoestische gitaar die voortbouwt op de erfenis van de beroemde T88-serie. Als trotse erfgenaam van de veelgeprezen T80-serie combineert deze gitaar het rijke erfgoed met nieuwe innovaties om te voldoen aan de behoeften van de veeleisende muzikanten van vandaag.

Met een eersteklas Engelmann Spruce bovenblad is de T88DCE zorgvuldig vervaardigd om esthetische gratie en opmerkelijke akoestische bekwaamheid te bereiken. Het cutaway-ontwerp biedt gemakkelijke toegang tot de hogere frets, waardoor het een veelzijdig instrument is voor zowel strumming als ingewikkeld fingerpicking.

De dreadnought-vorm van de T88DCE zorgt voor robuuste en resonante tonen, terwijl de Stage Lag-voorversterker ongeëvenaarde controle en versterking biedt, waardoor het natuurlijke akoestische geluid perfect in balans is met moderne elektronica.

Dankzij de glanzende afwerking die de met de hand geselecteerde houtsoorten accentueert en hun inherente schoonheid benadrukt, is de T88DCE meer dan alleen een gitaar; het is een uiting van uitmuntendheid en een bewijs van Lags toewijding aan kwaliteit.

Afwerking van het oppervlak

Afwerking van het oppervlak: Glans

De glanzende afwerking geeft elk oppervlak een elegante en luxueuze uitstraling. Dit type afwerking wordt bereikt door meerdere lagen lak of hars aan te brengen, die vervolgens worden gepolijst tot een hoge glans. Dit zorgt voor een gladde, reflecterende afwerking, die de kleur en structuur van het substraat verbetert. De glanzende afwerking verbetert niet alleen de esthetiek, maar beschermt ook tegen stof, vocht en kleine krassen.

Bestuurders

Bestuurders

  • Stemvork
  • Notch
  • Midden
  • Volume
  • Fase
  • Low
  • Hoog
Ingebouwde stemapparaat

Ingebouwde stemapparaat: Ja

Met de ingebouwde tuner kunt u snel en nauwkeurig instrumenten rechtstreeks vanaf het apparaat afstemmen. Deze functie elimineert de noodzaak voor extra afstemapparaten, wat het gemak en de efficiëntie op het podium of in de studio vergroot.

Werking op batterijen

Werking op batterijen: Ja

Batterijvoeding biedt flexibiliteit en mobiliteit. Met deze functie kunt u het apparaat overal gebruiken, zelfs op plekken waar geen stopcontact beschikbaar is. Batterijvoeding is ideaal voor situaties waarin draagbaarheid en onafhankelijkheid van het net vereist zijn, of u nu buiten bent, onderweg bent of op een locatie met beperkte toegang tot elektriciteit.

Geschiktheid
Functies

Aantal snaren

6

Afstemmechanisme

Die Cast

Bestuurders

Volume, Low, Midden, Hoog, Fase, Notch, Stemvork

Ingebouwde stemapparaat

Ja

Nek instelsleutel

Ja

Eigenschappen

Voorkeur hand

Rechterhand

Uitsparing (cutaway)

Ja

Kleur

Natural

Halsprofiel

Slim

Aantal frets

20

Sensoren

Piëzo, Undersaddle

Brug/Tremolo

Bruinhout

Elektronica

Stage-Lag system

Fingerboard inleg

Nee

Dikte

012" / 052"

Nulfret

Grafiet

Pickguard

Nee

Riemclip

Standard

Serie

Tramontane

Kleur volgens fabrikant

Natural

Materiaal

Achterplaat en zijkanten

Tropical Khaya

Hals

Tropical Khaya

Hals afwerking

Satijn

Toets

Bruinhout

Hardware

Zwart

Afwerking van het oppervlak

Glans

Constructie

Semi-massief

Halsversterking (Truss rod)

Dual Action

Voeding

Werking op batterijen

Ja

Type batterij

9V

Toebehoren

Inclusief hoes/koffer

Nee

Snaren

Fosforbrons

Afmetingen en gewicht

Nulfret breedte (mm)

43

Radius van de toets

13,78"

Mensuur (mm)

650

Land

Land van herkomst

China

5 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 1

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

M

Miroslav S.

sk Vlag

Slowakije

20-12-2022

Documenten

Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
LAG
2 rue de Milan, 44470, Thouaré-sur-Loire, Frankrijk
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.