Selecteer het land van levering

La Bella LB-HRS-R 10-46 Snaren voor elektrische gitaar

4,15

Productcode: . 220380 (LB-HRS-R)

La Bella LB-HRS-R 10-46 Snaren voor elektrische gitaar

4,15

Productcode: . 220380 (LB-HRS-R)

€ 6,89
Op voorraad: > 10 st.
Happy Hours - gebruik de code:  HAPPY-HOUR-ONLY-NOW bij het afrekenen en pak een speciale korting op dit product! Alleen tijdelijk geldig.
Snaren voor elektrische gitaar La Bella LB-HRS-R 10-46 Snaren voor elektrische gitaar

La Bella LB-HRS-R 10-46 Snaren voor elektrische gitaar

€ 6,89
Reguliere 6-snarenset voor elektrische gitaar uit de HRS-serie met de ultieme rockgitaarsnaren, zeer helder en duurzaam. Deze vernikkelde stalen rondgewonden snaar is superflexibel voor het buigen en ondersteunen van noten. De set is verpakt met behulp van MAP-technologie (Modified Atmosphere Packaging) om aanslag te voorkomen en de versheid te...
  • Aantal snaren: 6
  • Dikte: 010" / 046"
  • Materiaal: Vernikkeld staal
  • Afwerking: Bol
  • Kern: Staal

La Bella LB-HRS-R 10-46 Snaren voor elektrische gitaar

Dit is een automatische vertaling door software:

Reguliere 6-snarenset voor elektrische gitaar uit de HRS-serie met de ultieme rockgitaarsnaren, zeer helder en duurzaam. Deze vernikkelde stalen rondgewonden snaar is superflexibel voor het buigen en ondersteunen van noten. De set is verpakt met behulp van MAP-technologie (Modified Atmosphere Packaging) om aanslag te voorkomen en de versheid te garanderen. Diktes: .010, .013, .017, .026W, .036, .046.

Functies

Aantal snaren

6

Eigenschappen

Hardheid

Medium

Dikte

010" / 046"

Afwerking

Bol

Kern

Staal

Materiaal

Materiaal

Vernikkeld staal

Verpakking

Aangeboden configuratie

1 set

Afmetingen en gewicht

Lengte

Medium Scale

Land

Land van herkomst

USA

4,15 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 6

5 3
4 2
3 1
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

Z

Zoltán O.

hu Vlag

Hongarije

02-11-2019

J

Jácint H.

hu Vlag

Hongarije

04-10-2019

Kicsit alul értékelt gitárhúr. Tény, hogy ebben az árkategóriában az Ernie Ball-t ajánlanám helyette, de aki a lágy húrokat kedveli és ilyet kap ajándékba, ne húzza el a száját :) kellemes, jazz, blues, rock zenéléshez teljesen megfelelő, minden igényt kielégítő húr. Ne tévesszen meg senkit a kemény külső, szerintem metálra és vegyületeire nem ezt kell keresni.

Een beetje onderschatte gitaarsnaar. Eigenlijk zou ik in deze prijsklasse de Ernie Ball aanraden, maar als je van zachte snaren houdt en je krijgt er een cadeau, hou je dan niet in :) een aangename, perfect geschikte snaar voor jazz, blues, rockmuziek maken, die aan alle behoeften voldoet. Laat je niet misleiden door het harde uiterlijk, ik denk niet dat dit is wat je zoekt voor metaal en zijn verbindingen.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
R

Ranko N.

si Vlag

Slovenië

14-06-2019

Za domačo vadbo povsem solidne in lepo zveneče strune (Squier VM Strat/Vox Pathfinder 10 modan s Celestion 8 15 zvočnikom/Line6 Sonic Port/Garage Band/

Voor thuis oefenen, perfect solide en lekker klinkende snaren (Squier VM Strat/Vox Pathfinder 10 modan met Celestion 8 15 speaker/Line6 Sonic Port/Garage Band/

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
K

Klant

hu Vlag

Hongarije

03-08-2017

J

Josip J.

hr Vlag

Kroatië

09-06-2017

Documenten

Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
La Bella
256 Broadway, NY 12550, Newburgh, Verenigde Staten
Verantwoordelijke persoon:
GBM Europe
Drieňova 1H, 82101, Bratislava, Slowakije
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.