Selecteer het land van levering

Verkoop beëindigd

Creative Sound Blaster AE-9 PCI-geluidskaart

4,85

Productcode: . 384277 (70SB178000000)

Verkoop beëindigd

Creative Sound Blaster AE-9 PCI-geluidskaart

4,85

Productcode: . 384277 (70SB178000000)

Verkoop beëindigd
Dit product wordt niet meer geproduceerd of is niet opgenomen in het actuele aanbod. Wij raden aan om een alternatief product te kiezen.
PCI-geluidskaart Creative Sound Blaster AE-9 PCI-geluidskaart

Creative Sound Blaster AE-9 PCI-geluidskaart

Alternatief kiezen (2)
Op het kruispunt waar de allernieuwste audiofiele technologie en 30 jaar ervaring met Sound Blaster-verwerking samenkomen, wilden ze het beste van pc-audio opnieuw definiëren. Als eerbetoon aan de erfenis van audioverbetering en de nooit afnemende honger om de mogelijkheden van audio te verkennen, is de Sound Blaster AE-9 eenvoudigweg de beste...

Creative Sound Blaster AE-9 PCI-geluidskaart

Dit is een automatische vertaling door software:

Op het kruispunt waar de allernieuwste audiofiele technologie en 30 jaar ervaring met Sound Blaster-verwerking samenkomen, wilden ze het beste van pc-audio opnieuw definiëren. Als eerbetoon aan de erfenis van audioverbetering en de nooit afnemende honger om de mogelijkheden van audio te verkennen, is de Sound Blaster AE-9 eenvoudigweg de beste PCI-e-geluidskaart die ze ooit hebben gemaakt.

Het beste van hardware gecombineerd met een 129 dB DNR en 32-bit/384 kHz weergave van de hi-res ESS SABRE-klasse referentie-DAC en een eigen Xamp volledig discrete hoofdtelefoon bi-versterker, samen met de veelgeprezen Sound Blaster audioverwerkingstechnologie die de afgelopen drie decennia is verfijnd en geperfectioneerd, kan de AE-9 met één enkel woord worden omschreven: ongerept.

En het zijn niet alleen specificaties. Ze hebben over elk aspect van het product nagedacht, inclusief de lancering van een gloednieuwe functie: de CleanLine-technologie, die vanaf de basis is ontworpen om problemen met de spanningsrail te elimineren en ruis langs het microfoonpad te isoleren voor kristalheldere spraakcommunicatie.

Geschiktheid

Type

PCI Sound Card

Compatibel met

Windows

Functies

Voorversterkers

1

Fantoom vermogen

Ja

Aantal uitgangen

7

MIDI interface

Nee

Word Clock

Ja

Bestuurders

Volume

Aantal ingangen

2

LAN

Nee

Eigenschappen

Bemonsteringsfrequentie

384 kHz / 32 bit

Ingangen en uitgangen

Gereedschapsingangen

Nee

Linkingangen

Nee

Line-Out

Nee

Hoofdtelefoon uitgang

Ja

S/PDIF

Nee

MP3/Line In

Ja

Optisch vermogen

Ja

AUX IN

Ja

Microfooningang

Ja (2)

Verpakking

Pakket omvat

Bestuurder, Handleiding, Optical Cable, RCA-TRS Cable

Voeding

Voeding

Adapter

Toebehoren

Afstandsbediening

Ja

Adapter inbegrepen

Ja

Land

Land van herkomst

China

4,85 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 9

5 8
4 1
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

M

Michal Č.

cz Vlag

Tsjechië

28-03-2023

Jednoduše skvělé. Upgradoval jsem ze Soundblaster ZxR na tuto AE-9 a to kvůli 48V XLR napájení pro mikrofon. Myslel jsem, že předešlá karta už dotáhla zvuk na maximum, ale tahle nová AE-9 je ještě o laťku výš. Původně jsem nepočítal, že poznám nějaký rozdíl a byla to koupě primárně kvůli 48V napájení mikrofonu. Ale opravdu jsem spokojený na 110% jak s audio kvalitou, tak s voice. Před koupí jsem pečlivě koukal videa a největší bolístkou tohoto přístroje, měl být údajně šumivý podkres, právě při použití 48V mikrofonu. Ovšem při použití HyperX Procast mikrofonu, žádné neduhy v podobě šumu nebyly. Je pravda, že ten šum se objevuje u pár lidí, ale tady už hraje roli i kvalita mikrofonu. Takže určitě nepoužívat ten z Tesca ! :) Za mě bez výhrad. Pozdravy z Ostravy

Gewoonweg geweldig. Ik ben overgestapt van een Soundblaster ZxR naar deze AE-9 vanwege de 48V XLR-voeding voor de microfoon. Ik vond dat de vorige kaart het geluid al tot het uiterste dwong, maar de nieuwe AE-9 tilt het niveau nog een stapje verder. In eerste instantie verwachtte ik niet dat ik enig verschil zou merken, dus kocht ik hem vooral vanwege de 48V-microfoonvoeding. Maar ik ben echt 110% tevreden over zowel de geluidskwaliteit als de stem. Voordat ik het apparaat kocht, heb ik zorgvuldig video's bekeken. Het grootste probleem met dit apparaat zou de sissende ondertoon zijn, vooral bij gebruik van een 48V-microfoon. Bij gebruik van de HyperX Procast-microfoon had ik echter geen last van ruis. Het klopt dat het ruisgeluid bij een klein aantal mensen voorkomt, maar de kwaliteit van de microfoon speelt hierbij ook een rol. Gebruik dus zeker niet die van Tesco! :) Voor mij, zonder voorbehoud. Groeten uit Ostrava

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
P

Petr P.

cz Vlag

Tsjechië

13-01-2023

Výborný produkt jak pro pc hráče, tak pro poslech hudby

Uitstekend product voor zowel pc-gamers als muziekliefhebbers

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
J

Ján F.

sk Vlag

Slowakije

04-10-2022

M

Martin B.

sk Vlag

Slowakije

01-02-2022

D

Dmitrii T.

sk Vlag

Slowakije

10-01-2022

Nie je to najlepšia kvalita zvuku mikrofónu, ktorú očakávate za peniaze. Zvukový výstup do reproduktorov tiež zanecháva veľa požiadaviek.

De geluidskwaliteit van een microfoon is niet optimaal, wat je voor dit geld zou verwachten. Ook de audio-uitvoer naar de luidsprekers laat veel te wensen over.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.

Documenten

Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.