Selecteer het land van levering

Blackstar Debut 50R Gitaarcombo

5/5

Productcode: . 1091986

Blackstar Debut 50R Gitaarcombo
5/5

Productcode: . 1091986

€ 305
Onderweg > 2 st.
Verwachte datum weer in voorraad 08-09-2026
Gitaarcombo Blackstar Debut 50R Gitaarcombo

Blackstar Debut 50R Gitaarcombo

€ 305
De Debut 50R is een eenvoudig en elegant alternatief voor digitale modelleringsversterkers op instapniveau. Ideaal voor pedaalspelers, de Debut 50R richt zich meer op toon en bruikbaarheid dan op ongewenste 'toeters en bellen'. Deze veelzijdige versterker is perfect voor gitaristen van alle niveaus, of ze nu in een slaapkamer jammen, in een...
  • Aantal kanalen: 2
  • Kracht: 50 W
  • Luidsprekers: 12"
  • Ingebouwde effecten: Ja
  • Effect loop: Ja

Blackstar Debut 50R Gitaarcombo

Dit is een automatische vertaling door software:

De Debut 50R is een eenvoudig en elegant alternatief voor digitale modelleringsversterkers op instapniveau. Ideaal voor pedaalspelers, de Debut 50R richt zich meer op toon en bruikbaarheid dan op ongewenste 'toeters en bellen'. Deze veelzijdige versterker is perfect voor gitaristen van alle niveaus, of ze nu in een slaapkamer jammen, in een kleine kamer oefenen of op het podium optreden. Met een discrete MOSFET-voorversterker, gepatenteerde ISF-toonregeling, digitale reverb, lijningang, luidspreker-geëmuleerde lijnuitgang, serie-effectenlus, vermogensreductie en twee voetschakelbare kanalen is de Debut 50R de perfecte keuze voor oefenen, opnemen en optredens en het ideale hulpmiddel voor gitaristen die op zoek zijn naar eenvoud, kracht en klank in een volledig analoog pakket.
Aantal kanalen

Aantal kanalen: 2

Dit product heeft twee kanalen, waardoor u de flexibiliteit hebt om twee audiobronnen tegelijk aan te sluiten. Met deze configuratie kunt u verschillende instrumenten en effecten combineren, waardoor uw sonische expressie wordt verrijkt en u meer variatie krijgt.

Kracht

Kracht: 50 W

Met een vermogen tot 50 W beschikt u over voldoende headroom voor indrukwekkend volume en dynamiek, of u nu in de studio, thuis of op een feestje bent.

Reverb

Reverb: Ja

Met het reverb-effect kunt u verschillende akoestische omgevingen simuleren, van kleine kamers tot grote hallen. Reverb is ideaal voor het verbeteren van dynamiek, het toevoegen van ruimte aan opnames of het creëren van een unieke geluidsomgeving tijdens een liveoptreden.

Voetschakelaar ingang

Voetschakelaar ingang: Ja

Het heeft een voetschakelaaringang waarmee u verschillende functies van het apparaat kunt bedienen zonder uw handen te gebruiken. Met deze functie kunt u eenvoudig effecten, kanalen of andere instellingen wisselen terwijl u speelt, wat ideaal is voor liveoptredens en soepele bediening zonder uw spel te onderbreken.

Hoofdtelefoon uitgang: Ja

De hoofdtelefoonuitgang maakt directe aansluiting van hoofdtelefoons mogelijk voor privé luisteren. Deze uitgang biedt een handige manier om van het geluid te genieten zonder anderen of omgevingsgeluid te storen.

Bestuurders

  • Clean
  • Power Level
  • ISF
  • Channel Select
  • Gain
  • Midden
  • Treble
  • Bass
  • Reverb
  • Volume
  • Overdrive

Geschiktheid
Functies

Aantal kanalen

2

Luidsprekers

12" (1 x)

Effect loop

Ja

Aantal effecten

2

MIDI interface

Nee

Bluetooth

Nee

Eigenschappen

Kracht

50 W

Elektronica

Solid State

Elektronica in de eindversterker

Solid State

Kleur

Zwart

Ingangen en uitgangen

MP3/Line In

Ja

Voetschakelaar ingang

Ja

Hoofdtelefoon uitgang

Ja

USB

Nee

Effecten

Reverb

Ja

Ingebouwde effecten

Ja

Verpakking

Pakket omvat

Handleiding, Stroomkabel

Voeding

Werking op batterijen

Nee

Voeding

230V

Toebehoren

Voetschakelaar inbegrepen

Nee

Afmetingen en gewicht

Hoogte (cm)

46,3

Breedte (cm)

55,2

Diepte (cm)

32,2

Gewicht

10 kg

Land

Land van herkomst

China

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 10

Klantbeoordelingen van het product

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

Documenten

Gebruiksaanwijzingen
Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Praha Music Center, spol. s r.o.
Ocelářská 937/39, 90 00 , Praha, Tsjechië
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.