Aquila 112U Lava Series Snaren voor concert ukelele
Aquila 112U Lava Series Snaren voor concert ukelele
Dit is een automatische vertaling door software:
De Aquila 112U - Lava Series, Ukulele Snarenset - Concert, GCEA stemming (High-G) biedt ukelele spelers een betrouwbaar en stijlvol alternatief voor standaard snaren. De snaren zijn gemaakt van Super Nylgut voor GCEA high-G tuning en hebben een elegante grijs-zwarte afwerking met een parelmoerachtige glans.
- Super Nylgut materiaal verbetert de stemstabiliteit en sterkte ten opzichte van typische nylonsnaren
- Kleurgecodeerde snaaruiteinden vereenvoudigen het instellen voor een probleemloze installatie
- Het gladde antraciet oppervlak voegt comfort en visuele aantrekkingskracht toe tijdens het spelen
- Geoptimaliseerde diktes (0,62, 0,80, 0,95, 0,67 mm) zorgen voor een uitgebalanceerde spanning en verbeterde respons
Dit is een automatische vertaling door software:
Aquila 112U - Lava Serie, Ukulele Snarenset - Concert, GCEA stemming (High-G)-Duurzame & stijlvolle snaren
Dit model is gemaakt voor spelers die zowel robuuste stemstabiliteit als een vleugje visuele flair zoeken. Met een onderscheidende grijs-zwarte afwerking geïnspireerd door vulkanisch steen, is de set op maat gemaakt voor GCEA high-G stemming op concert ukeleles. De samenstelling van Super Nylgut verbetert zowel de duurzaamheid als de toonhelderheid in vergelijking met standaard nylon sets.
Wat onderscheidt de Lava Series?
Super Nylgut is bestand tegen uitrekken en helpt snaren zich snel te zetten, zodat muzikanten minder tijd kwijt zijn aan stemmen en meer tijd hebben om te spelen. Een antracietkleur met een parelmoereffect zorgt voor een moderne, verfijnde uitstraling die je zelden ziet bij concert ukelele snaren.
Belangrijkste specificaties voor concert ukelele betrouwbaarheid
- Materiaal: Super Nylgut - slijtvast en behoud van stemming door veelvuldig spelen
- De snaardiktes-0.62 / 0.80 / 0.95 / 0.67 mm zorgen voor een gebalanceerd gevoel en een heldere, responsieve klank voor je instrument.
- Kleur: Grijs-zwart met parelmoerglans - een stijlvolle touch die bij elke ukelele past
Aanvullende informatie
G: 0.67 (mm) / 0.026 (in)C: 0.95 (mm) / 0.037 (in)
E: 0.80 (mm) / 0.031 (in)
A: 0.62 (mm) / 0.024 (in)
Documenten
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.
