Cernit N°1 Polymeerklei Pastel Blue 56 g
Dit is een automatische vertaling door software:
Boetseerklei om te bakken. Ideaal voor het maken van sieraden, reproducties, miniaturen, karakters, etc. Bewerk het deeg altijd met schone handen op een eerder gereinigd oppervlak. Kneed het deeg om het flexibeler te maken voordat u ermee aan de slag gaat. Het kan worden gebeeldhouwd, gevormd, bedrukt of gebruikt met andere materialen zoals stenen, kralen, veren. Mogelijkheid om additieven zoals glitter, alcoholinkt, etc. toe te voegen aan het deeg voordat u het kookt.
Volledig ondoorzichtig na het bakken. Geen kleurvariatie. Het Number One-assortiment is geschikt voor alle technieken. Hiermee kunt u gradiënten of strikte afbakeningen maken tussen verschillende kleuren. Droogt niet uit. Geurloos, de klei is prettig om mee te werken en blijft oneindig kneedbaar. Het wrijft niet af op handen of gereedschap. Alle kleuren kunnen worden gemengd om de gewenste kleur te verkrijgen. Veganistisch.
Bak de klei tussen 110°C (230°F) en 130°C (266°F) in een traditionele oven gedurende maximaal 30 minuten. Gebruik geen magnetron. Geurloos bij het bakken. Barst niet. Na het bakken is de klei hard, volledig vast maar blijft flexibel, kan nog steeds worden bewerkt (geschuurd, geverfd, enz.)
Alle Cernit-boetseerklei om te koken wordt in België gemaakt.
GEWICHT: 56g.
Materiaal
Gewicht
Land van herkomst
Belgium
Documenten
Gebruiksaanwijzingen
Informatie over de fabrikant
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.
